Njihuni me pianisten 10 vjeçare, fituese e shumë festivaleve (VIDEO)

Riola Susuri është vetëm 10-vjeç, pasioni i saj është piano. Bukuroshja ka marr pjesë në shumë festivale vendore dhe ndërkombëtare…
error: