Përfundojnë bisedimet e sotme mes Araujos dhe Barcelonës për rinovim kontrate, flet agjenti i lojtarit

Gjiganti katalunas Barcelona ka zhvilluar sot bisedime me mbrojtësin Ronald Araujo dhe me agjentin e tij, lidhur me çështjen e…

Zyrtare, Bruno Fernandes rinovon kontratën me United

Gjiganti anglez Manchester United përmes një komunikate zyrtare e ka konfirmuar që mesfushori Bruno Fernandes ka rinovuar kontratën e tij…

Para sanksioneve të Abramowich, ylli i Chelseat kishte arritur marrëveshje për rinovim kontrate

Sipas “Bild”, mbrojtësi gjerman Antonio Rudiger kishte arritur marrëveshje personale për të rinovuar kontratën e tij, gjë kjo që do…

Araujo refuzon ofertën e Barcelonës për rinovim të kontratës

Mbrojtësi uruguaian Ronald Araujo e ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës për të rinovuar kontratën e tij aktuale, raporton…

Pioli-Milan, sot pritet rinovimi i kontratës

Trajneri i gjigandit italian AC Milan Stefano Pioli do të nënshkruajë sot kontratën e tij të re, duke e vazhduar…

Salah shumë pranë rinovimit me Liverpoolin

Gjigandi anglez Liverpool është shumë pranë që të arrijë marrëveshje me yllin egjiptian Mohamed Salah që ky i fundit të…