Richarlison: Eliminimi nga Botërori ishte më i rëndë se humbja e një familjari

Sulmuesi i Brazilit Richarlison thotë se humbja e kombëtares së tij në çerekfinalen të Kupës së Botës ndaj Kroacisë ishte…

Goli i Richarlison kundër Serbisë shpallet më i miri në Kupën e Botës

FIFA ka publikuar sot golin më të mirë të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, i cili u votua nga vetë tifozët.…

Vjen goli i tretë në ballafaqimin mes Brazilit dhe Koresë së Jugut

Brazili duket se po e siguron fitoren ndaj Koresë së Jugut që në pjesën e parë. Epërsia e brazilianëve tashmë…

Richarlison shënon super gol kundër Serbisë – video

Kombëtarja e Brazilit po shkon me hapa të sigurt drejt fitores kundër Serbisë. Brazili ka arritur ta thellojë epërsinë në…

Richarlison shënon kundër Serbisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Brazilit dhe Serbisë. Kombëtarja e Brazilit ka arritur të kalojë në…

Richarlison zbulon pse zgjodhi Tottenhamin para Chelseat e Arsenalit

Një nga transferimet më interesante të merkatos verore ishte edhe ai i Richarlison, ku ylli brazilian kaloi nga skuadra e…