Zhbllokohet rezultati mes Bayernit dhe Interit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Bayern Munichut dhe Interit, ku nikoqirët kanë gjetur golin të parët…

Klopp flet pas humbjes ndaj Nottingham: Mund ta shpjegojë paraqitjen, jo rezultatin

Gjiganti anglez, Liverpool nuk po mund ta gjejë formën e sezoneve të kaluara, ku në edicionin aktual po vazhdojnë paraqitjet…

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati në derbin mes Arsenalit e Tottenhamit

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit të Londrës Veriore mes Arsenalit dhe Tottenhamit ku po zhvillohet një ndeshje e…

Kushi: Gjetëm një sërë shkeljesh në shkollën jopublike “Mehmet Akif Ersoy”

Ministrja e Arsimit e Republikës së Shqipërisë, Evis Kushi ka sqaruar opinionin publik rreth rastit të heqjes së licencës dhe…

Chilwell shënon kundër West Ham, barazon rezultatin për Chelsean – video

Tanimë është barazuar rezultati në ndeshjen mes Chelseat dhe West Hamit, ku nikoqirët kanë gjetur golin e parë të ndeshjes.…

Carvalho përmbys rezultatin, Liverpooli mposht Newcastle – video

Ka përfunduar ndeshja dramatike mes gjigantit anglez, Liverpool dhe skuadrës së Newcastle, ku nikoqirët e kanë siguruar fitoren në sekondat…

Zhbllokohet rezultati, Ballkani në disavantazh kundër Klaskvik

Tanimë është shënuar goli i parë i ndeshjes në stadiumin “Torsvollur”, ku nikoqirët kanë kaluar të parët në epërsi. Skuadra…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes West Hamit e Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë e përballjes tejet interesante mes skuadrës së West Ham United dhe kampionit anglez Manchester City.…

Fulhami zhbllokon rezultatin kundër Liverpoolit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Fulhamit dhe Liverpoolit, ku nikoqirët kanë arritur ta gjejnë golin të parët në…

City barazon rezultatin kundër Liverpoolit – video

Kampioni anglez është rikthyer në lojë duke barazuar çdo gjë në ndeshjen kundër Liverpoolit. Manchester City ka arritur ta barazojë…