Ndryshon rezultati në ndeshjen Shqipëri-San Marino

Rey Manaj e ka kaluar Shqipërinë në epërsi ndaj San Marino. Sulmuesi shqiptar shënoi në minutën e 32’ të ndeshjes.

​Rey Manaj drejt Serie-A

Barcelona duket se nuk do të ketë vend për Rey Manajn në organikën e saj për edicionin e ri të…

Bilbao – Barcelona, Koeman thërret Rey Manajn

Në këtë fundjavë do të zhvillohet xhiro e dytë e kampionatit spanjoll të futbollit i njohur si La Liga. Barcelona…

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

Barcelona sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të…

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi…

Shqipëria në avantazh ndaj San Marinos

Shqipëria e ka gjetur më në fund golin e epërsisë ndaj San Marinos pas një dominimi total. Rey Manaj është…

Shqipëri 3-2 Bjellorusi, notat e lojtarëve, ky ishte lojtari më i mirë i ndeshjes (FOTO)

Me dy golat e realizuara nga Sokol Cikalleshi dhe një nga Rey Manaj, Shqipëria ka triumfuar ndaj Bjellorusisë me një…

Shqipëri 3-1 Kazakistan, zgjidhet lojtari më i mirë i ndeshjes (FOTO)

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka korrur një fitore shumë të rëndësishme kundër Kazakistanit duke u ngritur kështu në vendin…

Penallti në ndeshjen Shqipëri – Kazakistan, ja çfarë ndodhi

Shqipëria e ka thelluar avantazhin ndaj Kazakistanit në 3-1, raporton KosovaPress. Golin e tretë për vendasit e realizoi sulmuesi Rey…

Rey Manaj kërkohet nga Barcelona

Është ky lajmi i bujshëm që vjen nga Spanja. Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka patur shumë probleme te Albacete gjatë…