Flamujt në gjysmështizë, Ambasada italiane nderon Sassolin: Ishte mik i vërtetë i Kosovës

Flamuri italian dhe ai i Bashkimit Evropian në Ambasadën e Italisë janë ulur në gjysmështizë në nderim të ish-presidentit të…

Abelard Tahiri: Urani nuk e mori mandatin, por e fitoi zemrën e prishtinasve

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Abelard Tahiri ka reaguar pas rezultateve preliminare të shpallura nga…

Jashari: Skenderaj meriton që të jetë vend i zhvilluar, e kjo bëhet me qeverisje të mirë

Bekim Jashari po synon edhe një mandat qeverisës në Komunën e Skenderajt. Jashari kujtojnë kohën kur i hyri garës për…
error: