Deklasimi i Ballkanit nga Llapi e “çrregullon” edhe renditjen tabelare (FOTO)

Me derbin ndërmjet Llapit dhe Ballkanit të zhvilluar të dielën, është kompletuar edhe xhiro e 14-të e Superligës së Kosovës…