Pse mbështetja reciproke është një nga elementët më të rëndësishëm për një marrëdhënie të shëndetshme

A e keni pyetur ndonjëherë veten se cilat janë elementët më të rëndësishëm për një marrëdhënie të shëndetshme dashurie? Përveç…

Gërvalla për dialogun me Serbinë: Zgjidhja finale është njohja reciproke dhe asgjë tjetër

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla ka thënë se zgjidhja finale në dialogun Kosovë-Serbi është njohja reciproke.…

Tahiri: Kurti lëshoi pe për targat, s’guxon të bëjë marrëveshje pa njohje reciproke

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun Kosovë-Serbi, Edita Tahiri, ka theksuar se me arritjen e marrëveshjes për targa, kryeministri, Albin Kurti,…