Reali mposht Betisin, vazhdon pa humbje në La Liga

Ka përfunduar ndeshja mes gjigantit spanjoll, Real Madrid dhe skuadrës së Real Betisit, ku nikoqirët kanë arritur të sigurojnë pikët…

Reali arrin marrëveshje për të transferuar yllin e Bayer Leverkusenit

Gjiganti spanjoll, Real Madrid ka arritur një marrëveshje për të nënshkruar me tinejxherin e Bayer Leverkusen, Iker Bravo, raporton “AS”.…

Ancelotti tregon që i është rikthyer punës te Reali: Nuk është një detyrë por një emocion

Ancelotti zhvilloi një takim me disa nga ndihmës-trajnerët e tij përpara fillimit të para-sezonit të Real Madridit, i cili do…

Reali merr vendim për të ardhmen e Asensios

Gjiganti spanjoll, Real Madrid, si duket ka marrë një vendim sa i përket të ardhmes së sulmuesit spanjoll, Marco Asensio.…

Ky është ylli anglez që Reali e sheh si alternativë nëse dështon transferimi i Bellingham

Gjiganti spanjoll, Real Madrid, ka filluar të mendojë për të ardhmen, duke përforcuar skuadrën me disa transferime të tinejxherëve që…

Reali po planifikon transferimin që do të prishë marrëveshjen 15-vjeçare me rivalët Atleticon

Real Madridi po planifikon transferimin e tyre të parë për të rinjtë nga rivalët e qytetit, Atletico, pas përfundimit të…

Befason Reali, synon transferimin e yllit të Tottenhamit

Gjiganti spanjoll, Real Madrid, raportohet se po synon një transferim surprizë për sulmuesin anësor të Tottenhamit, Heung-Min Son. Son shijoi…

Kërkohej nga Reali, ylli gjerman vazhdon kontratën me klubin e tij

Tanimë është konfirmuar edhe nga vetë klubi gjerman që Florian Wirtz ka rinovuar kontratën e tij me Bayer Leverkusenin. Wirtz…

Reali gjen zëvendësimin e Asensios, kërkon yllin e Bayernit

Sipas spekulimeve të shumta që po qarkullojnë, Marco Asensio do të largohet këtë verë nga gjiganti spanjoll, Real Madrid. Tani,…

Reali blindon edhe për katër vite ylli brazilian, vendos klauzolë marramendëse në kontratën e tij

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka arritur sot marrëveshje të plotë me Vinicius Junior për të rinovuar kontratën e tij, dhe…