Kërkohej nga Reali, mesfushori i Napolit shumë afër kalimit te PSG

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, gjiganti francez, Paris Saint-Germain është shumë pranë transferimit të një…

Pochettino thumbon Realin: VAR-i e ndihmoi drejt triumfit në Ligën e Kampionëve

Ish-trajneri i Espanyolit dhe Tottenhamit, Mauricio Pochettino, së fundmi në një intervistë ka folur për aventurën e tij te Paris…

E bujshme, Reali kontakton me Chelsean për Armando Brojën

Gjiganti spanjoll, Real Madridi ka kontaktuar me Chelsean sa i përket mundësisë së transferimit të sulmuesit Armando Broja. Kampioni evropian…

Jesus refuzon Realin, ja dëshira e yllit të Cityt

Kampioni anglez Manchester City pasi që arriti të siguroj shërbimet e dy sulmuesve, Erling Haaland dhe Jualian Alvarez, pritet tani…

Çfarë po ndodh me transferimin e Tchouamenit? Reali rrit ofertën për yllin e Monacos

Vazhdimisht janë duke qarkulluar spekulime për të ardhmen e Aurelien Tchouamenit, ku ylli i Monacos është gjithnjë e më afër…

Realiiiii kalon në epërsi kundër Liverpoolit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Stade de France”, ku gjiganti spanjoll tanimë ka gjetur golin e parë në ndeshje.…

Me sytë vetëm te trofeu i Ligës së Kampionëve, këto janë formacionet e mundshme të Realit dhe Liverpoolit

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet finalja e garës më prestigjioze evropiane, ku Real Madridi dhe Liverpooli…

Disa fakte tejet interesante për finalen e sotme mes Realit e Liverpoolit

Dy nga skuadrat më të suksesshme në historinë e garave evropiane, Liverpooli dhe Real Madridi, takohen sot në finale për…

Spekulimet po qarkullojnë se Ancelotti ka vendosur për formacionin ndaj Liverpoolit, ja si duket

Carlo Ancelotti pa skuadrën e tij Real Madridin të përfundonte sezonin e tyre në La Liga me një barazim 0:0…

Laporta thumbon Realin dhe Mbappen

Presidenti i Barcelonës Joan Laporta në konferencën e fundit për media është pyetur për mundësinë e transferimit të yllit francez,…