Arsenal hap bisedimet me Odegaard

Drejtori sportiv i “Topçinjëve” Edu, ka hapur bisedimet javën e kaluar, për të transferuar 22 vjeçarin. Arsenal është në bisedime…

A do të shkarkohet Zidane? Vijnë lajmet e fundit nga Real Madridi

Zinedine Zidane edhe më tutje e gëzon mbështetjen e plotë të bordit në Real Madrid, Francezi nuk po përballet me…

Fundi i epokës së Zidane, ky është plani i Real Madridit

Shenjat e lodhjes, konsumimit dhe distancimit tregojnë fundin e ciklit të Zinedine Zidane në Real Madrid. Udhëheqësit e Madridit nuk…

Mësohet arsyeja pse Alaba nuk po e kompleton kalimin te Real Madridi

David Alaba nuk do të marrë ndonjë vendim për të ardhmen e tij derisa të flasë me Barcelonën, pretendon “Sky…

Athletic Bilbao eleminon Realin, arrin në finale të Supercopa de Espana

Real Madridi është mposhtur sonte me rezultat 1-2 në stadiumin Alfredo Di Stefano duke u eliminuar kështu nga Superkupa e…

Real Madrid-Athletic Bilbao, sot mësohet kundërshtari i Barcelonës në finale

Superkupa e Spanjës vazhdon sot me gjysmëfinalen e dytë, ku pritet të mësohet finalisti i radhës që do të përballet…

Modriç përditëson lajmet mbi të ardhmen e tij dhe Ramosit në Real Madrid

Luka Modric thotë se bisedimet me Real Madridin mbi një kontratë të re po “shkojnë në një drejtim të mirë”.…

A do të rikthehet Hazard te Chelsea?

Një vit e gjysmë pasi u largua nga Chelsea dhe nënshkroi për Real Madridin Eden Hazard po krahasohet me Gareth…

Flet Zidane: Ndeshja duhej shtyrë. Kthimi në Madrid? Nuk e di

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola në ballafaqim me Osasunën në La Liga. Ndeshja…

Nuk ka fitore për Real Madridin

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola në udhëtim te Osasuna në kuadër të xhiros…