Real Madridi bën mrekullinë ndaj Cityt, ndeshja shkon në vazhdime

Finalisti i dytë i Ligës së Kampionëve pritet që të përcaktohet pas vazhdimeve apo penalltive pasi Real Madridi dhe Manchester…

Nisin 45 minutat vendimtare mes Real Madridit dhe Manchester Cityt

Do të zhvillohen edhe 45 minutat vendimtare të ballafaqimit ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt në “Santiago Bernabeu”, aty ku…

Real Madrid-Man City, mbyllet pjesa e parë, Guardiola 45 minuta larg finales së madhe

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes derbit ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt që po zhvillohet në “Santiago Bernabeu”.…

Gjysmë ore lojë në “Bernabeu”, ky është rezultati

Kanë kaluar tashmë 30 minuta lojë bë stadiumin “Santiago Bernabeu”, aty ku po zhvillohet superndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve…

LK/ Reali e City në kërkim të finales, nis sfida në “Bernabeu”

Ka nisur sfida e shumë pritur gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Cityt në stadiumin “Santiago…

Gjithçka gati për spektakël në “Bernabeu”, Real Madrid-Man.City, formacionet zyrtare

Real Madridit do t’i duhet të bëjë një përmbysje të rezultatit nga ndeshja e parë ndaj Manchester Cityt për të…

​Benzema në kërkim të përmbysjes së rekordit të Cristiano Ronaldos

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema do të provojë që të barazojë ose të thyejë një rekord sa i përket…

​Formacionet e mundshme të ndeshjes Real Madrid-Manchester City

Real Madridit do t’i duhet të bëjë një përmbysje të rezultatit nga ndeshja e parë ndaj Manchester Cityt për të…

Liverpooli e mëson sot rivalin e finales së Ligës së Kampionëve

Liverpooli të martën e ka siguruar finalen e Ligës së Kampionëve pas e mposhti Villarrealin edhe në ndeshjen kthyese duke…

​Në prag të sfidës me Cityn, Ancelotti jep lajmin jo të mirë për tifozët e Realit

Real Madridit do të ballafaqohet nesër më Manchester Cityn në ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve nga ku edhe do…