Krasniqi Kurtit: Caktoje ministrin e Shëndetësisë edhe çka tjetër duhet me ndodhë në Kosovë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar për rastin e foshnjës së vdekur që dyshohet se është…

Asnjë rast me Covid 19 në Kosovë

Asnjë qytetar gjatë 24 orëve të fundit nuk është infektuar me virusin korona. Numri i të shëruarve është 11. Ministria…

Ronaldo ka përfunduar, shikoni çfarë rasti humbet kundër Çekisë – video

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Republikës së Çekisë dhe asaj të Portugalisë,…