Rashford është lojtari i muajit shkurt në Premier Ligë

Marcus Rashford e ka fituar çmimin e lojtari më të mirë të muajit shkurt, duke e fituar këtë çmim për…

Përsëri Rashford, United thellon epërsinë ndaj Leicesterit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Old Trafford” në përballjen mes Manchester United dhe Leicester Cityt. Skuadra e…

Rashford nuk di të ndalet, shënon edhe kundër Leicesterit (VIDEO)

Golat nga Rashford nuk kanë të ndalur, ku “viktima” e tij e radhës është skuadra e Leicester Cityt. Skuadra e…

Rashford barazon rekordin 11 vjeçar të Rooneyt te United

Sezoni mbresëlënës i Marcus Rashford arriti një tjetër moment historik të mërkurën mbrëma, kur sulmuesi i Manchester United barazoi një…

Rashford rikthen United në lojë kundër Leeds (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë i ndeshjes në stadiumin “Old Trafford” mes Manchester United dhe Leeds United. Manchester United…

Rashford shënon kundër Bournemouth (VIDEO)

Manchester United ka arritur ta thellojë epërsinë në 3:0 në ndeshjen kundër skuadrës së Bournemouthit. Sulmuesi Marcus Rashford ka shënuar…

Sqarohet situata mes Ten Hag e Rashford, ky i fundit: Më zuri gjumi, e humba takimin para ndeshjes

Para fillimit të ndeshjes mes Wolverhampton e Manchester United u raportua për një përplasje mes trajnerit Erik Ten Hag dhe…

Nga asgjë në hero, Rashford i siguron fitoren Unitedit kundër Wolverhampton

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Wolverhampton dhe Manchester United, ku pikët e plota i takojnë “Djajve të Kuq”. Pas…

VAR-i ia mohon golin e dytë Rashfordit kundër Wolves (VIDEO)

Manchester United arriti ta thellojë epërsinë në 2:0 kundër Wolverhampton, para se VAR-i të vendoste kundër këtij goli. Marcus Rashford…

Pak para fillimit të ndeshjes, Ten Hag zbulon pse Rashford nuk është titullarë ndaj Wolverhampton

Marcus Rashford nuk është përfshirë në formacionin zyrtarë të Manchester United për ndeshjen e sotme kundër Wolverhampton, për arsye disiplinore,…