Ministri Arben Vitia raporton para deputetëve të Komisionit për Shëndetësi

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të raportoj sot para deputetëve të Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale. Vitia para…

Zhduket një djalë në Prishtinë

Që nga dita e diele një djalë në Prishtinë është zhdukur. Për zhdukjen e tij në polici ka raportuar babai…

Fillon raportimi i drejtorit të AKI-së për helmimin e banorëve të Deçanit

Ka filluar mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI) ku po raporton Drejtori i AKI-së,…

​Ministrja Rizvanolli raporton para deputetëve të Komisionit për Ekonomi

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli do të raportoj këtë të martë para deputetëve të Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe…

Shkeljet e EULEX-it në drejtësi, Malcom Simmons raporton në Kuvendin e Kosovës

Ish-kryetari i asamblesë së gjyqtarëve të EULEX-it, Malcom Simmons do të raportoj sot në Kuvendin e Kosovës. Simmons përmes një…

​Kurti raporton në Kuvend mbi ecurinë e procesit të dialogut me Serbinë

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot seancë plenare. Para deputetëve do të raportojë kryeministri Albin Kurti mbi ecurinë e…
error: