Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Veliu takohet me ambasadorin turk Çagri Sakar, diskutojnë për marrëveshjen në fushën e sigurisë

Ministri i Punëve të Brendshme Agim Veliu priti sot në një takim ambasadorin e Turqisë në Kosovë, Çagri Sakar me…

Veliu refuzon që të raportoj për shkarkim të Qalaj dhe shuarjen e Task-Forcës Anti-Korrupsion

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu nuk i është përgjigjur ftesës së Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes…
error: