Rangers shkarkon trajnerin Giovanni van Bronckhorst

Skuadra skoceze. Rangers, ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me trajnerin Giovanni van Bronckhorst. 47-vjeçari zëvendësoi Steven Gerrardin në nëntor…

Liverpooli kërkon vetëm fitoren kundër Rangers, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes skuadrës së Rangers dhe gjigantit anglez,…

Interi shumë i fortë për Barcelonën, Liverpooli mposht Rangers

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e programit të sotëm të Ligës së Kampionëve, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Salah i rikthehet golit, shënon kundër Rangers – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Anfield Road”, ku nikoqirët kanë thelluar epërsinë nga pika e bardhë.…

Pjesa e parë: Barcelona në disavantazh kundër Interit, Liverpooli në epërsi kundër Rangers

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku kemi disa…

Alexander-Arnold hesht kritikët me një super gol kundër Rangers – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Anfield Road”, ku nikoqirët kanë gjetur golin të parët në ndeshjen kundër Rangers. Gjiganti…

Inter-Barcelona dhe Liverpool-Rangers mund t’i ndiqni LIVE këtu

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjeve të mbetura të programit të sotëm të Ligës së Kampionëve,…

Liverpooli vetëm për fitore kundër Rangers, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet njëra nga ndeshjet më interesante të programit të sotëm të Ligës…

Për shkak të vdekjes së Elizabeth II, shtyhet ndeshja Rangers-Napoli

Ndeshja e raundit të dytë të Ligës së Kampionëve ndërmjet Glasgow Rangers dhe Napolit është zhvendosur nga e marta në…