Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Haradinaj: Sali Zyba i VV-së ishte sekseri për vota të Vjosës – ai vizitoi plot deputetë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Qeverinë aktuale se ka blerë vota nga deputetët e partive të tjera për…

Haradinaj kujton bashkëluftëtarët e tij nga Jabllanica: Shteti ynë ka histori

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka përkujtuar bashkëluftëtarët e tij, në 22-vjetorin e rënies. Për…

Haradinaj reagon kundër aktakuzës ndaj kryetarit të Tuzit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës kundër Nik Gjeloshaj, kryetari i…

Përurohet objekti i ri i Urgjencës në Deçan

Është përuruar sot Emergjenca pranë Qendrës Klinike të Mjekësisë Familjare në Deçan, e cila do të jetë në shërbim të…

Haradinaj për Osmanin: Është presidente e Kurtit, kemi hyrë në monizëm

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se zgjedhja e Vjosa Osmanit në krye të…

​Në dyvjetorin e vdekjes Haradinaj kujton Fetnete Ramosajn: Gruaja që bëri e shkroi historinë

Në dyvjetorin e vdekjes Haradinaj kujton Fetnete Ramosajn: Gruaja që bëri e shkroi historinë Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e…

Haradinaj në 22 vjetorin e masakrës në Rezallë: Respekti për ta forcon themelet e shtetit të Kosovës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka përkujtuar masakrën e Rezallës dhe atë në Llovcë të…

Haradinaj: Votat e kontrabanduara tregojnë se Vetëvendosje dhe “Guxo” nuk guxojnë

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj tha se sot pas zgjedhjes së Vjosa Osmani për Presidente…

Haradinaj: Pashkët na kujtojnë sakrificën dhe triumfin e jetës mbi vdekjen

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka uruar besimtarët katolikë për Pashkët. Haradinaj thotë se Pashkët…

AAK nuk merr pjesë në seancën për presidentin

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, nuk do të marrë pjesë në seancën e thirrur për votimin e presidentit. Kështu ka…
error: