Modric flet për dhimbjen që e kishte kur Ramos u largua nga Real Madridi

Me fillimin e sezonit 2020/21, me vetëm një vit të mbetur nga kontrata e Sergio Ramos, pak e kanë menduar…

Ramos zbulon se kush është i preferuari i tij për Topin e Artë

Në Paris të Francës sonte do të zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimit Topi i Artë për vitin 2021. Qendërmbrojtësi…

Ramos përfshihet në grumbullimin e PSG kundër Manchester Cityt

Mbrojtësi spanjoll Sergio Ramos është përfshirë në grumbullimin e lojtarëve të Paris Saint-Germain për ndeshjen ndaj Manchester Cityt në Ligën…

PSG ndihet e mashtruar nga Ramosi, kërkon shkëputjen e kontratës

Marrdhënjet ndërmjet klubit francez Paris-Saint-Germain dhe qendërmbrojtësit spanjoll Sergio Ramos kanë marrë një kahje të papritur dhe tashmë janë në…

Ja kush do ta bartë numrin 4 në Real Madrid në sezonin e ri

Real Madridi e ka prezantuar sot blerjen më të re, David Alaba. Mbrojtësi austriak iu bashkua gjigantëve të La Ligas…

Nga Hakimi te Ramos, kështu ndryshon formacioni i PSG-së për sezonin e ardhshëm

Paris – Saint – Germain është duke e rindërtuar skuadrën para fillimit të edicionit të ri duke ofruar emra cilësor…

Do të luajnë së bashku në PSG, këto ishin deklaratat e Neymarit dhe Ramosit për njëri-tjetrin

Sergio Ramos është afër nënshkrimit me Paris Saint-Germain ku do të ketë mundësinë të bashkojë forcat me një lojtar që…

Sergio Ramos merr ofertë nga ish-trajneri i tij

Jose Mourinho thuhet se ka folur me Sergio Ramosin dhe Roma po konsideron të bëjë një ofertë konkrete për qendërmbrojtësin…

Spanja publikon listën për Euro 2020, përjashtohet Sergio Ramos

Trajneri i Kombëtares së Spanjës ka publikuar lstën e lojtarëve të ftuar për Kampionatin Evropian Euro 2020. Befasia e madhe…

Momenti kur Salah injoron Ramosin në ndarjen e çmimeve

Liverpool do të ketë shansin që të kërkoj hakmarrje në Real Madridin, pasi që “Të Kuqtë” do të zhvillojnë ndeshje…