Nura e Lladrovci bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”: Nderuam rezistencën e familjes Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura, bashkë me të parin e Drenasit, Ramiz Lladrovci kanë bërë homazhe tek Kompleksi…

Memli Krasniqi viziton Ramiz Lladrovcin: Drenasi është bastioni ynë i pathyeshëm

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Drenas, për të uruar kryetarin Ramiz Lladrovci për…

​Lladrovci: Qytetarët sot treguan se kush është zot shtëpie në Drenas, dëshmuam se jemi bastion i PDK-së

Edhe për katër vitet e ardhshme Komuna e Drenasit në krye të udhëheqjes do ta ketë Ramiz Lladrovcin. Në raundin…

Ramiz Lladrovci fiton edhe një mandat në Drenas

Kandidati i PDK-së Ramiz Lladrovci ka shënuar fitore në garën për kryetar të Drenasit. Ai ka marrë 54.10 për qind…

Numërohen 73.60% e votave në Drenas: Ramiz Lladrovci 53.74%, Driton Ajazi 46.26%

Kryetari aktual i Drenasit Ramiz Lladrovci prin në garën e balotazhit përball Driton Ajazit të Demokratëve për Drenas. Kandidati i…

Lladrovci: Drenasi do të vazhdojë të jetë bastion i PDK-së dhe qeverisjes së mirë

Partia Demokratike e Kosovës ka përmbyllur fushatën zgjedhore në Komunën e Drenasit. Aty u tha se Drenasi e Drenica do…

Krasniqi i jep mbështetje Lladrovcit: PDK në Drenas ka vetëm një adresë

Kryetari aktual, njëherësh edhe kandidat nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci, i mbështetur…

Memli Krasniqi: Ramiz Lladrovci do të vazhdojë të jetë kryetar i Drenasit për ta zhvilluar edhe më tej këtë komunë

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka qëndruar sonte në Drenas, ku tha se pa një entuziazëm e vendosmëri të jashtëzakonshme…

Lladrovci flet në telefon me Thaçin e Selimin: Ndër bisedat e mia më emocionale në jetë

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrvoci, ka bërë të ditur se sot ka zhvilluar një bisedë telefonike me shokët…

Krasniqi: Drenasi mbetet bastion i PDK-së – Ramiz Lladrovci do të jetë kryetar komune dhe u.d kryetar i degës

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se me vendim të Kryesisë dhe në përputhje…