Rakitic zbulon një prapaskenë interesante me Cristiano Ronaldon

Ivan Rakitic ka zbuluar se Cristiano Ronaldo e kishte nxitur atë të bashkohej me Juventusin në verën e vitit 2019,…

Rakitic e ka të sigurt largimin nga Barcelona

Aventura e Ivan Rakitic te Barcelona është drejt fundit. Sipas mediave spanjolle, kroati, i cili me fanellën e blaugranave ka…

Rakitic lë me gishta në gojë Interin dhe Juventusin

Ivan Rakiti ka vendosur për të ardhmen e tij. Mesfushori kroat ka vendosur që të rikthehet tek Sevilla, aty ku…

Rakitic: Dua të luaj me Ronaldon

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic pranon se do të dëshironte të luante me superyllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo. Me këtë…

Ivan Rakitic flet për largimin nga Barcelona

​Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic ka folur për kohën që është duke kaluar në klubin katalunas. Kroati është duke kaluar…