Raiola: Pogba mund të kthehet te Juve, Ibra vendos vetë për të ardhmen

Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi gjatë merkatos së verës dhe konfirmimet vijnë nga vetë menaxheri i kampionit të…