Sterling gjithnjë e më afër kalimit te Chelsea

Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling raportohet se është në negociata të avancuara me Chelsean për një transferim në Stamford…

City refuzon ofertën e parë të Chelseat për Raheem Sterling

Manchester City thuhet se ka refuzuar një ofertë me vlerë 25 milionë euro plus disa bonuse nga Chelsea për sulmuesin…

Chelsea gjen zëvendësuesin e Lukakut

Chelsea po planifikon të marrë yllin e Manchester Cityt, Raheem Sterling, nëse rikthimi i Romelu Lukakut në Inter konfirmohet. Sulmuesi…

Sterling dhe Leao bien në radarin e Real Madridit

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez ka mbetur jashtëzakonisht i zhgënjyer me vendimin e Kylian Mbappes që të vazhdojë kontratën…