Ragnick: Humbëm ndaj skuadrës më të mirë në botë

Trajneri i përkohshëm i Manchester United, Ralf Rangnick pranoi se ka një hendek midis skuadrës së tij dhe asaj të…

Ragnick e pranon që ylli i skuadrës ia ka kërkuar largimin nga skuadra

Anthony Martial i ka thënë trajnerit Ralf Rangnick se dëshiron të largohet nga Manchester United, por nuk ka pasur asnjë…

Ragnick zbulon se çfarë iu tha lojtarëve pas pjesë së parë ndaj Crystal Palace

Manchester United ka regjistruar fitoren e parë nën urdhrat e trajnerit të ri Ralf Ragnick duke e mposhtur skuadrën e…

Ragnick debuton me fitore në stolin e Manchester United

Trajneri gjerman Rafl Ragnick e ka nisur me fitore aventurën e tij të re si trajner i Manchester United. “Djajte…

​Man.UTD-Crystale Palace, me këtë formacion pritet të debutojë Ragnick

Manchester United do të luajë sot kundër Crystal Palace për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri Ralf…

Ja pse Carrick do ta drejtojë Unitedin edhe në derbin me Arsenalin

Manchester United e ka emëruar gjermanin Ralf Rangnick si trajner të ri, por duhet pritur ende që ta shohim atë…

Maldini: Nuk e di a ka vend për mua në Milanin e të ardhmes

Ditën e djeshme mediat italiane raportuan me siguri të plotë se Milani ka arritur akordin e plotë me gjermanin Ralf…

Milani interesohet për talentin e Bundesligës, Ragnick e do me patjetër

Milani do të arrijë me patjetër te Dominik Szoboszlai sipas asaj që shkruan Sport Mediaset. Drejtuesit e Milanit dhe sidomos…

Rangnick te Milani, zyrtarizimi bëhet në gusht

Ralf Rangnick dhe Milani janë gjithnjë e më afër. Njerëz që qëndrojnë afër trajnerit gjerman konfirmojnë se akordi mes palëve…