Agjenti i Leaos: Mediat po shpifin, ai dëshiron të qëndrojë te Milani

E ardhmja e Rafael Leaos te Milani është vënë në qendër të vëmendjes, sidomos gjatë afatit kalimtar ta janarit duke…

Ibra ia tërheq vërejtjen Leaos: Diku tjetër dështon

Rafael Leão është duke negociuar rinovimin e kontratës së tij me Milanin dhe ka marrë mbështetje të fortë për këtë…

Trezeguet: Ky lojtar do të jetë protagonist në Botëror

Ish-sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet pret gjëra të mëdha nga ylli i Milanit, Rafael Leao në Kupën e Botës në…

Babai i Leaos frikëson Milanin

Babai i Rafael Leaos ka praniar se ai është duke punuar për një zgjatje të kontratës me Milanin, por i…

​Topi i Artë, dy lojtarë ndajnë vendin e 14-të

Po vazhdojnë të zbulohen emrat e të nominuarve për Topin e Artë 2022. Revista franceze “France Football” sonte do ta…

Chelsea frikëson Milanin për Leaon

Milani raportohet se do të takohet me agjentët e Rafael Leaos javën e ardhshme për të paraqitur propozimin e tyre…

Leao merr propozim të ri nga Milani pas interesimit nga Chelsea dhe Man.City

Milani thuhet se i ka ofruar një kontratë të re Rafael Leaos me vlerë 6 milionë euro në sezon plus…

Manchester City nis planin për transferimin e Rafael Leaos

Rafael Leao tashmë është shndërruar në emrin kryesor të skuadrës së Milanit sepse është a që po i jep freski…