Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rrahja e djalit të Rashiqit, Trajkoviq-Vuçiqit: Me këto metoda po i arrin fitoret Lista juaj serbe

Kandidatja për deputete nga Iniciativa Qytetare “Për liri, drejtësi dhe mbijetesë”, Rada Trajkoviq ka akuzuar Listën Serbe dhe presidentin e…

AAK reagon pas deklaratës së Rada Trajkoviqit

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka reagur pas deklaratës së Rada Trajkoviq e cila tha se AAK është në…

Trajkoviq kujton Ivanoviqin: Edhe Lista kriminale Serbe duhet të gjykohet për vrasjen

Kandidatja për deputete nga radhët Iniciativës Qytetare për Liri, Drejtësi dhe Mbijetesë, Rada Trajkoviq, u prononcua për media nga vendi…

Rada Trajkoviq: Marrëveshja e Uashingtonit, tërmet politik për Vuçiqin

Politikania serbe nga Kosova Rada Trajkoviq vlerësoi se marrëveshja e nënshkruar në Uashington paraqet një tërmet të madh politik për…

Rada Trajkoviq: Serbia si tavolinë suedeze, Vuçiq është një kamerier që merr bakshish

Politikania serbe Rada Trajkoviq tha se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nuk është një negociator i mirë, por e paraqiti…
error: