Qipro nuk i lejon karateistët kosovarë të garojnë me simbolet shtetërore në Kampionatin Evropian

Federata e Karatesë së Kosovës (FKK) tash e dy ditë gjendet në Larnaka të Qipros, ku edhe po zhvillohet Kampionati…

Përfundon pjesa e parë, United po turpërohet në Qipro

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Omonias dhe Manchester United, ku ky i fundit po turpërohet…

Osmani reagon pas fitores kundër Qipros: Ju lumtë djema, fitore e shumëpritur

Kombëtarja e Kosovës shënoi sot fitore me stil në Ligën e Kombeve, duke e shkatërruar Qipron me rezultat të thellë…

Kosova shkatërron Qipron

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Qipros, ku nikoqirët kanë regjistruar fitore bindëse dhe…

Muriqi nuk ndalet, shënon përsëri kundër Qipros – video

Është shënuar edhe goli i gjashtë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku Kosova tani është në epërsi prej katër golave. Kosova…

Qipro shënon gol kundër Kosovës – video

Mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Fadil Vokrri”, gol ky i cili mund të…

Kosova e pandalshme, Muriqi shënon kundër Qipros – video

Nuk kanë të ndalur golat në ndeshjen mes Kosovës e Qipros, ku nikoqirët e kanë gjetur edhe golin e katërt…

Me të filluar pjesa e dytë Kosova shënon përsëri kundër Qipros – video

Menjëherë pasi që filloi të zhvillohet pjesa e dytë në ndeshjen mes Kosovës e Qipros, dhe nikoqirët e kanë gjetur…

Mbyllet pjesa e parë, Kosova në epërsi solide kundër Qipros

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Qipros, ku vendasit hyjnë…

Formacionet zyrtare të Kosovës dhe Qipros, Giresse habit me zgjedhjet e tij

Kombëtarja e Kosovës do ta zhvillojë sot ndeshjen vendimtare në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kombeve ku…