Zëvendës-drejtori i Policisë së Shtetit flet për incidentet e tifozëve në Tiranë

Pak orë para finales së Ligës së Konferencës, si pasojë e incidenteve të mbrëmshme mes tifozëve italianë dhe holandezë ku…

Edhe KPK i reagon Haxhiut: Nuk kemi nevojë që të mbështetemi nga askush, aq më pak nga pushteti ekzekutiv

Edhe Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) i ka reaguar ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut lidhur me deklaratat se nuk do…