PSG arrin marrëveshjen me lojtarët për çështjen e pagave

Çështja e ndërprerjes së pagave të futbollistëve po merr gjithmonë e më shumë vëmendje në këto ditë të ndërprerjes së…

Mbappe e Neymar nuk largohen nga Parisi

Pandemia e Koronavirusit ka tronditur të gjithë strukturën sportive dhe ka shkaktuar një ndryshim të papritur të planifikimit të garave…

Neymar izolohet në villën e tij në Brazil dhe u fik telefonin drejtuesve të PSG-së

Pasi udhëhoqi Paris Saint Germain drejt kualifikimit në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, duke shënuar dy herë në dy ndeshjet…

Ky pritet të jetë trajneri i PSG-së për sezonin e ardhshëm

Drejtori Sportiv i PSG-së, Leonardo ka nisur kontaktet me trajnerin italian, Masimiliano Allegri për ta sjellë në Paris sezonin e…

Rakitic lë me gishta në gojë Interin dhe Juventusin

Ivan Rakiti ka vendosur për të ardhmen e tij. Mesfushori kroat ka vendosur që të rikthehet tek Sevilla, aty ku…

Babai i Haaland shpërthen pas talljes së futbollistëve të PSG-së me djalin e tij

Babai dhe menaxheri i sulmuesit të Borusia Dortmundit Erling Haaland, Alf Haland thumboi skuadrën e PSG-së pas kualifikimit të tyre…

PSG përmbys Dortmundin

Paris Saint Germain është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampioneve. PSG në takimin ndaj Borussia Dortmundit në transfertë kishte…

Koronavirusi, shtyhet sfida Strasbourg-PSG

Pas futbollit italian, koronavirusi prek edhe atë francez, pasi mbrëmjen e sotme është shtyrë ndeshja e parë e Ligue 1,…

Telashe për PSG-në, presidenti Nasser Al Khelaifi akuzohet për korrupsion

Nuk ka paqe për Paris Saint-Germain. Përtej problemeve me UEFA-n për Fair Play-n Financiar, presidenti i kampionëve të Francës dhe…

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje

Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e…