Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Liga e Kampionëve, Mbappe fundosë Barçën, Liverpooli me një këmbë në fazën tjetër

Janë zhvilluar të martën dy ndeshjet e para të fazës 1/16 të eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve. Në “Camp…

Dorëzohet Barça, PSG realizon edhe golin e tretë – video

Duket se Barcelona po dorëzohet që në ndeshjen e parë ndaj Paris – Saint Germain. Skuadra e Ronald Koeman tashmë…

Mbappe “vallëzon” në mbrojtjen e Barçës dhe realizon për 1-1 – video

Vetëm pesë minuta ka zgjatur gëzimi i lojtarëve të Barcelonës pas golit të epërsisë së realizuar nga Lionel Messi ndaj…

Penallti dhe gol në ndeshjen Barcelona – PSG – video

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Paris-Saint-Germain pas 27’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Camp Nou”, raporton KosovaPress. Golin…

Barcelona – PSG, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë ndërmjet Barcelonës dhe Paris – Saint – Germain e vlefshme për fazën…

​Formacionet e mundshme të ballafaqimit Barcelona – PSG

Faza e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve fillon sot me dy ndeshje shumë interesante si Barcelona – PSG dhe…

​Rikthehet Liga e Kampionëve, Barça përballë PSG-së, test i vështirë për Liverpoolin

Gara më prestigjoze evropiane e futbollit Liga Kampionëve rikthehet sot për të vazhduar rrugën e saj në fazën e eliminimit…

​Mbappe pritet të mos vazhdojë më PSG-në, këto janë dy skuadrat që lidhen me të ardhmen e tij

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe thuhet se ka vendosur të largohet nga kampionët e Francës kur kontrata e tij…

Dembele: Jemi në top formë, por do të përballemi me një nga favoritët e Ligës së Kampionëve

Barcelona përballet në një përplasje titanike me Paris Saint-Germain këtë të martë në mbrëmje, me të dy palët që ndeshen…

Pochettino: Jemi gati për ndeshjen me Barcelonën

Mauricio Pochettino thotë që Paris Saint-Germain do të jetë e gatshme të përballet me Barcelonën në ndeshjen e tyre në…
error: