Manchester United-PSG, analizë dhe formacionet e mundshme

Manchester United pret në “Old Trafford” gjigantin francez Paris Saint-Germain me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Ligës së…

PSG-RB Leipzig, analizë dhe formacionet e mundshme

Paris Saint-Germain mund të humb garën për ta kaluar fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, ku sot e presin…

Çfarë po ndodh me Ramos-in? Braktisë konferencën për shkak të spekulimeve mbi te ardhmen

Sergio Ramos e ka braktisur konferencën për media të Spanjës të Hënën derisa janë ngritur shumë spekulime që po e…

Shkëmbim lojtarësh ndërmjet PSG-së dhe Interit

Aventura e Christian Eriksen me Interin nuk ka shkuar aspak në rrugën e duhur dhe lojtari ka filluar të shfaq…

Neymarit nuk i mbaron dashuria për Barcelonën

Ylli brazilian i Paris- Saint-Germain, Neymar, ende nuk e ka harruar klubin ku ai bëri hapin gigant në karrierën e…

Nuk janë vetëm spekulime, zbulohen detaje mbi idenë e Juventusit për largimin e Ronaldos

Ditëve të fundit kanë filluar disa lajme se gjiganti italian, Juventusi, është duke planifikuar seriozisht që ta largojë nga skuadra…

Neymar dëshiron kontratë të re nga PSG-në

Ylli brazilian është afër të nënshkruajë kontratë të re me PSG. Neymar ka informuar krerët e Paris Saint-Germain se është…

Dështon rikthimi te Barcelona, Neymar ka një kërkesë tjetër për PSG-në

Neryma kishte provuar, por pa sukses që te rikthehet te Barcelona ne afatet e mëparshme kalimtare, përcjell KosovaPress. Ai kishte…

Mauro Icardi kërkon rikthimin në Itali, kjo është skuadra e tij e preferuar

Sulmuesi i Paris – Saint – Germain, Mauro Icardi, dëshiron të sigurojë një rikthim në Italia derisa AC.Milan është skuadra…

RB Leipzig-PSG, formacionet e mundshme dhe analizë

RB Leipzig pret në stadiumin “Red Bull Arena” skuadrën e Paris Saint-Germain me fillim nga ora 21:00 në kuadër të…