Pochettino: Jemi gati për ndeshjen me Barcelonën

Mauricio Pochettino thotë që Paris Saint-Germain do të jetë e gatshme të përballet me Barcelonën në ndeshjen e tyre në…

​Lëndohet ylli i PSG-së, mungon kundër Barcelonës

Angel Di Maria do të humbasë ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve në e 1/16-të të Ligës së Kampionëve…

Verratti: Nëse vjen Messi, ua pasoj topin atij dhe Neymarit dhe ndalem e i shikojë

Marco Verratti pranon se është i ngazëllyer nga lajmet se ylli i Barcelonës Lionel Messi mund të transferohet te Paris-Saint-Germain.…

​Rinovimi i Neymar me PSG-në, reagon Mbappe

Kylian Mbappe ka mirëpritur komentet gjithnjë e më pozitive të Neymarit për të ardhmen e tij në Paris Saint-Germain, duke…

​Koeman nervozohet me Di Marian për komentet mbi të ardhmen e Leo Messit

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman e ka kritikuar ashpër yllin e Paris Saint Germain, Angel Di Marian për komentet e…

Plaçkitet banesa e Icardit, i merren gjësende në vlerë prej 400 mijë eurosh

Fundjavë e keqe për ish-sulmuesin dhe kapitenin e Interit, Mauro Icardi, aktualisht pjesë e PSG-së. Humbjes 3-2 përballë Lorientin (dy…

Neymar afër nënshkrimit të kontratës së re me PSG-në

Neymar po i finalizon detajet e fundit të një zgjatje të re të kontratës edhe për katër-vitet e ardhshme me…

Neymar ndryshon mendimin, flet per të ardhmen e tij dhe të Mbappes

Neymar ka konfirmuar hapur dëshirën e tij për të qëndruar në Paris Saint-Germain dhe për të zgjatur kontratën e tij,…

PSG pëson disfatë të papritur nga Lorient

Paris-Saint-Germain ka pësuar një humbje befasuese në kampionat duke u mposhtur me rezultat 3-2 në kuadër të javës së 22…

Neymar tregon nëse do të organizojë festë të madhe për datëlindjen e tij

Sulmuesi i Paris Saint-Germain dhe i Brazilit, Neymar ka mohuar se ai po planifikon të bëjë një aheng për të…