​Koeman: Nëse Messi është në nivelin e tij, mund ta përmbysim PSG-në

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman beson se një rikthim tjetër i mrekullueshëm kundër Paris Saint-Germain nuk është përtej aftësive të…

Laporta takohet me Koeman dhe viziton skuadrën në stërvitje

Joan Laporta është tashmë president i ri i Barcelonës. Pas fitores së tij të pakontestueshme në zgjedhjet e kësaj të…

Lionel Messi është duke kërkuar shtëpi në Paris

Lionel Messi tashmë është duke kërkuar një shtëpi në Francë përpara një lëvizje të mundshme në PSG, sipas raporteve më…

​Çfarë po ndodh me Mauro Icardin?

Ish – kapiteni i Interit Mauro Icardi postoi një foto me një maskë oksigjeni në fytyrë me të cilën ka…

Liga e Kampionëve, Mbappe fundosë Barçën, Liverpooli me një këmbë në fazën tjetër

Janë zhvilluar të martën dy ndeshjet e para të fazës 1/16 të eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve. Në “Camp…

Dorëzohet Barça, PSG realizon edhe golin e tretë – video

Duket se Barcelona po dorëzohet që në ndeshjen e parë ndaj Paris – Saint Germain. Skuadra e Ronald Koeman tashmë…

Mbappe “vallëzon” në mbrojtjen e Barçës dhe realizon për 1-1 – video

Vetëm pesë minuta ka zgjatur gëzimi i lojtarëve të Barcelonës pas golit të epërsisë së realizuar nga Lionel Messi ndaj…

Penallti dhe gol në ndeshjen Barcelona – PSG – video

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Paris-Saint-Germain pas 27’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Camp Nou”, raporton KosovaPress. Golin…

Barcelona – PSG, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë ndërmjet Barcelonës dhe Paris – Saint – Germain e vlefshme për fazën…

​Formacionet e mundshme të ballafaqimit Barcelona – PSG

Faza e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve fillon sot me dy ndeshje shumë interesante si Barcelona – PSG dhe…