Lajme   Zgjedhjet 2021   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Leo Messi ka filluar të mësojë frëngjisht

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi mësohet se po mëson frëngjisht së bashku me familjen e tij, siç thuhet nga gazetari…

Këta ishin dy lojtarët e Chelseat që Tuchel i kërkonte tek PSG

Thomas Tuchel i cili është i destinuar të jetë menaxheri i ardhshëm i Chelseat thuhet se i kishte sytë te…

11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës

Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër Barcelonës,…

Ylli i PSG-së i bënë thirrje Messit t’i bashkohet atij në Paris

Mesfushori i Paris Saint-Germain Leandro Paredes shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi do të bashkohet me të në klub…

Leonardo për Messin: Tashmë e kemi një karrige të rezervuar

Drejtori sportiv i Paris – Saint – Germain, Leonardo ka folur edhe njëherë mbi mundësinë që ylli i Barcelonës Lionel…

Pochettino: Ky është vetëm fillimi

Mauricio Pochettino thotë se “ky është vetëm fillimi” pasi ai fitoi trofeun e parë të karrierës së tij menaxheriale vetëm…

11 ditë punë dhe vjen trofeu i parë për Pochettinon në PSG

Paris – Saint – Germain e ka fituar trofeun e Superkupës së Francës pasi e ka mposhtur Marseillen me rezultat…

Me këtë gol të Icardit PSG po avancon kundër Marseille -video

Paris – Saint – Germain ka bërë një hap përpara drejt trofeut të parë për vitin 2021 pasi është duke…

PSG – Marseille, a do ta rrëmbejë Pochettino trofeun e parë? Formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 zhvillohet finalja e Kupës së Francës, e njohur si Trophee des Champions ndërmjet Paris…

Finalja e Superkupës së Francës – PSG pret Marseille në shtëpi

Sot do të zhvillohet finalja e Superkupës së Francës, ku me fillim nga ora 21:00 Paris Saint-Germain pret në “Parc…
error: