Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

PSG rrit presionin për Hernandezin, por ai nuk mendon largimin nga Milan

PSG nuk dorëzohet dhe vijon të ushtrojë presion ndaj Milanit për Theo Hernandezin. Sipas medieve pranë klubit kuqezi, kampionët e…

PSG do të luaj ndeshje me kohëzgjatje 120 minuta

Pas fitores 9-0 të marrë në miqësoren e luajtur kundër Le Havre të dielën e kaluar, PSG do të kthehet…

Zyrtare: Bayern Munchen transferon talentin e PSG-së

Klubi i FC Bayern Munchen ka kompletuar transferimin e futbollistit të PSG-së, Tanguy Nanzou Kouassi. 18- vjeçari francez ka nënshkruar…

Barcelona dhe PSG futet në garë për mesfushorin e Arsenalit

Mesfushori francez është i interesuar për një aventurë të re. Mesfushori i Arsenalit, Matteo Guendouzi është në kontakt me një…

Draxler merr vendim për të ardhmen

Julian Draxler e ka marrë vendimin për të ardhmen. Fantazisti gjerman ka zgjedhur të qëndrojë te Paris Saint Germain për…

Fiorentina dëshiron transferimin e Thiago Silvas

Pas francezit Franck Ribery, Fiorentina ëndërron një tjetër goditje të madhe me parametër zero. Sipas “Sky Sport”, objektiv i klubit…

Cavani shokon Interin, kërkon pagë tejet të lartë

Edinson Cavani, lojtari i 200 golave me PSG, nuk ka vend më tek skuadra kampione e Francës. Sulmuesi uruguajan nuk…

Real Madrid refuzon ofertën e PSG-së për Vinicius

Real Madrid ka refuzuar ofertën e parë të PSG-së për sulmuesin Vinicius JR. Sipas asaj që shkruan Don Balon, kampionët…

Allegri shumë afër PSG-së

Massimiliano Allegri është më afër Paris Saint-Germain-it. Ky është lajmi që vjen nga Franca, sipas të cilit drejtori sportiv Leonardo…

PSG vihet pas sulmuesit të Arsenalit

Mes klubeve që duan të ndryshojnë gjëra në organikë është edhe PSG, duke qenë se tashmë po pajtohen me faktin…
error: