Liga e Kampionëve/Vashat e Vllaznisë synojnë fitoren kundër PSG-së

Sot me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Jean Bouin” do të jetë nikoqir i përballjes mes Paris Saint-Germain dhe Vllaznisë,…

Messi tregon se kur do të largohet nga PSG

Spekulimet nuk kanë të ndalur sa i përket të ardhmes së superyllit, Lionel Messi, ku vazhdimisht po lidhet me një…

Messi nuk dëshiron as të flas me Laportan për rikthim në Barcelonë

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Lionel Messi thuhet se ka injoruar telefonatat nga ish-klubi, Barcelona, ndërsa spekulimet për të ardhmen e…

Në janar Barcelona do të provojë ta rikthejë Leo Messin

Barcelona është e vendosur të provojë të ri-nënshkruajë me Lionel Messin nga Paris-Saint-Germain në janar, raporton “Diario Sport”. 35-vjeçari është…

PSG e ka prioritet, Interi e josh Skriniar me shiritin e kapitenit

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, krerët e Interit do të takohen sërish me agjentët e Milan Skriniar…

Tri skuadrat e mëdha evropiane që ende nuk dinë për humbje në kampionatet elitare evropiane

Megjithëse tashmë janë zhvilluar mbi 10 xhiro në secilën prej kampionateve elitare evropiane, ka ende skuadra që edhe më tutje…

PSG nuk e lejon të largohet, Mbappe ka një plan

Tanimë si duket nuk është sekret që ylli francez, Kylian Mbappe dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain. Media të shumta…

PSG në krizë, pas Mbappes edhe drejtori sportiv kërkon largimin

Dita e sotme nuk ka qenë ajo të cilën e kanë ëndërruar tifozët e Paris Saint-Germain, pas spekulimeve të shumta…

Mbappe tradhton PSG-në, kërkon me çdo kusht largimin

Spekulimet që ylli francez, Kylian Mbappe nuk është i kënaqur te Paris Saint-Germain tani i ka konfirmuar edhe gazetari i…

Rebelohet sërish Mbappe, kërkon të largohet nga PSG

Marrëdhënia mes Kylian Mbappe dhe PSG është tërësisht e prishur. Kështu së pakur raporton gazeta spanjolle “MARCA” nga burime të…