Shënohet goli i parë në ndeshjen Portugali-Turqi

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati në ndeshjen e Play-off-it të Kampionatit Botëror ndërmjet Portugalisë dhe Turqisë. Portugalia ka kaluar në…