“Profesori që u mësoi shqip kinezëve dhe amerikanëve”, ndërron jetë studiuesi i njohur Agron Fico

Albanologu dhe studiuesi i njohur Agron Fico është ndarë nga jeta në moshën 86-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur Akademia…

Profesori e ironizon, studentja zhvishet në klasë

Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit.…
error: