Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, lëndohen katër persona

Një aksident trafiku mes një kamionetë dhe veturë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Slivovë.…
error: