Prishtina Mall me transport pa pagesë edhe nga Fushë Kosova

Prishtina Mall po dëshmon përkushtimin e saj ndaj klientëve me lansimin e linjë së re të udhëtimit pa pagesë nga…

Van Damme herë të parë në Kosovë në hapjen e Zero Pozitive Shop në Prishtina Mall

Prishtina Mall ishte e mbushur me plot emocione pasi dyqani i shumëpritur Zero Pozitive hapi dyert në qendrën më të…

Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius së shpejti në Prishtina Mall

Me ritëm të lartë pune, Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius po përgatisin hapjen në Prishtina Mall të dyqaneve të tyre…

AMCK, FASK e Prishtina Mall e sjellin risinë e madhe

Gara e parë me makina elektrike dhe kartingut në auto sllallom në kompleksin “Prishtina Mall” do të mbahet për herë…

Jean-Claude Van Damme sot në hapjen e zeropozitive.shop

Aktori i mirënjohur, Jean-Claude Van Damme po qëndron në Kosovë. Sot (e mërkurë) ikona e filmit aksion, Van Damme do…

Argëtim dhe shumë emocione në Prishtina Mall në ditën e Kurban Bajramit

Festimi i Kurban Bajramit në Prishtina Mall do të sjellë një festë të ngrohtë dhe të këndshme për të gjithë…

Zbritje deri në 50% në Prishtina Mall – bashkohuni në Javën Festive për kënaqësi dhe blerje

Bëhuni gati të kënaqeni në një javë plot festa, argëtim dhe zbritje të jashtëzakonshme me Javën Festive në Prishtina Mall.…

Beauty Weekend në Prishtina Mall për të gjithë të pasionuarit pas bukurisë

Përgatituni për të nisur një udhëtim magjepsës në botën e bukurisë, ku do të keni mundësinë të eksploroni një gamë…

Hapja e kinemasë më inovative në rajon, CineStar në Prishtina Mall

Prishtina Mall nis qershorin me aktivitete argëtuese dhe hapjen e kinemasë më inovative në rajon, CineStar. Qendra tregtare dhe argëtuese…

Hapja e CinesTar Megaplex në Prishtina Mall! Sot në orën 15:00 kinemaja më e madhe dhe më e bukur në Evropën Juglindore hap dyert

Për fundjavën e parë të hapjes, vizitorët përfitojnë bileta me 50 për qind zbritje dhe shumë surpriza të tjera, e…