Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall së shpejti do të shënoj hapjen madhështore të katër brendeve më të njohura botërore, me një koncept të…

Një dëshmi e fuqisë së edukimit në Prishtina Mall- Superfinalja e Garës së Robotikës

Më 16 shtator 2023, Prishtina Mall ishte nikoqire e Superfinales së Edicionit të Pestë të Garës së Robotikës – Kosova…

GIFI po vjen në Kosovë – Gjigandi francez së shpejti në Prishtina Mall

GIFI, një ndër markat më të njohura ndërkombëtare për gamën e saj inovative të produkteve që përfshijnë kategoritë shtëpiake, artikuj…

Michael Kors për herë të parë në Ballkan, në Prishtina Mall

Michael Kors ka kënaqësinë të njoftojë hapjen e një dyqani të ri Michael Kors Lifestyle në Prishtina Mall në Kosovë.…

Prishtina Mall me transport pa pagesë edhe nga Fushë Kosova

Prishtina Mall po dëshmon përkushtimin e saj ndaj klientëve me lansimin e linjë së re të udhëtimit pa pagesë nga…

Van Damme herë të parë në Kosovë në hapjen e Zero Pozitive Shop në Prishtina Mall

Prishtina Mall ishte e mbushur me plot emocione pasi dyqani i shumëpritur Zero Pozitive hapi dyert në qendrën më të…

Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius së shpejti në Prishtina Mall

Me ritëm të lartë pune, Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius po përgatisin hapjen në Prishtina Mall të dyqaneve të tyre…

AMCK, FASK e Prishtina Mall e sjellin risinë e madhe

Gara e parë me makina elektrike dhe kartingut në auto sllallom në kompleksin “Prishtina Mall” do të mbahet për herë…

Jean-Claude Van Damme sot në hapjen e zeropozitive.shop

Aktori i mirënjohur, Jean-Claude Van Damme po qëndron në Kosovë. Sot (e mërkurë) ikona e filmit aksion, Van Damme do…

Argëtim dhe shumë emocione në Prishtina Mall në ditën e Kurban Bajramit

Festimi i Kurban Bajramit në Prishtina Mall do të sjellë një festë të ngrohtë dhe të këndshme për të gjithë…