Superndeshja mes Manchester United e Liverpool, ja formacionet e mundshme

Me fillim nga ora 17:30 dy skuadrat më të suksesshme në Angli do të përballen në njërin nga derbit më…

Përmbledhje e ndeshjeve në Premier Ligën angleze dhe Serie A

Programi i ditës së martë në futboll, parasheh të zhvillohen ndeshje në dy liga të mëdha evropiane, respektivisht në atë…

Ndeshjet e programit të ditës së premte

Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës, rikthehen disa nga ligat më të mira evropiane, me ndeshje…

Leicester City-Chelsea, derbi i javës së 18 në Premier Ligën angleze

Liga më atraktive në botë e njohur ndryshe edhe si Premier Liga angleze, rikthehet sot me dy ndeshje interesante në…
error: