Zhbllokohet rezultati mes Marokut dhe Portugalisë – video

Tre minuta para se të përfundojë koha e rregullt e pjesës së parë dhe tanimë kemi golin e parë të…

Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Marokut dhe Portugalisë

Tanimë ka filluar të zhvillohet pjesa e parë e përballjes mes Kombëtares së Marokut dhe asaj të Portugalisë. Portugalia synon…

Maroku-Portugalia, sfida mund të luhet pa dy yjet kryesor, formacionet e mundshme

Befasia e këtij Kampionati Botëror, Maroku do të provojë të bëjë një tjetër hap gjigant duke kërkuar të kalojë në…

Sot mësohet çifti i dytë gjysmëfinal i Botërorit

Argjentinë—Kroaci tashmë është konfirmuar si gjysmëfinalja e parë e Kampionatit Botëror pasi të premten eliminuan Brazilin, përkatësisht Holandën. Sot, nga…

Trajneri i Portugalisë flet për herë të parë pas dramës së Ronaldos

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka bërë thirrje për Cristiano Ronaldon që të lihet i qetë pasi që mohoi spekulimet…

Ronaldo: Jemi grup që nuk thyhet nga forcat e jashtme

Cristiano Ronaldo po vazhdon të jetë emri më i diskutuar në Kampionatin Botëror të futbollit që po zhvillohet në Katar.…

Ronaldo thyen heshtjen: Ëndrra është gjallë, përpara Portugalia

Cristiano Ronaldo e ka thyer heshtjen e tij pasi që e nisi ndeshjen nga banka rezervë në përballjen mes Portugalisë…

Pasi u la në bankën rezervë, Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë

Cristiano Ronaldo nuk ka stërvitur me rezervistët e Portugalisë sot dhe ka insistuar që t’i bashkohet titullarëve për një seancë…

Portugalia eliminoi Zvicrën, Ramos lojtari i ndeshjes

Ka përfunduar edhe faza e eliminatoreve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku Portugalia ka siguruar biletën e fundit drejt çerekfinales…

Portugalia është çerekfinalisti i fundit i Botërorit “Katar 2022”

Ka përfunduar edhe faza e eliminatoreve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku Portugalia ka siguruar biletën e fundit drejt çerekfinales…