Liverpooli e Reali të interesuar në yllin e Portos

Dy gjigandët evropianë, Liverpool dhe Real Madrid, thuhet se kanë shprehur interesim dhe janë duke e monitoruar situatën e yllit…

Liga e Evropës/West Hami dhe Sevilla drejt vazhdimeve, Lyoni eliminon Porton

Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e Ligës së Evropës, ndërsa në dy prej tyre tani nevojiten vazhdimet. Pas plot 90’…

Një objektiv për të dy skuadrat, formacionet zyrtare të Porto-Atletico Madrid

Porto dhe Atletico Madridi do të zhvillojnë sonte përballjen vendimtare dhe njëkohësisht do ta mësojnë fatin e tyre nëse do…

​Liverpooli pret në shtëpi Porton, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:00 do të fillojë ndeshja në stadiumin “Anfield Road”, ku Liverpooli e pret në shtëpi skuadrën…

LK/ Reali bën detyrën ndaj Shakhtarit, Milani vazhdon pa fitore, por mban gjallë shpresat për kualifikim

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës së sotme të vlefshme për rrethin e katërt të fazës së grupeve…

Milani kërkon fitoren e parë në Ligën e Kampionëve kundër Portos, formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:45 gjigandi italian AC Milan pret në shtëpi në stadiumin “San Siro” skuadrën portugeze Porto,…

Milani kërkon fitoren e parë në Ligën e Kampionëve kundër Portos

Sot me fillim nga ora 18:45 gjigandi italian AC Milan pret në shtëpi në stadiumin “San Siro” skuadrën portugeze Porto,…

Milani me tetë mungesa përball Portos, formacionet zyrtare

Një tjetër ballafaqim shumë interesant në kuadër të grupit B të Ligës së Kampionëve do të jetë edhe ai ndërmjet…

Liverpooli shkel Porton në “Dragao”

Gjigandi anglez Liverpool ka shënuar fitore të thellë 5:1 si mysafirë kundër skuadrës portugeze Porto, në ndeshjen e vlefshme për…

Liverpooli duke e shkatërruar Porton

Gjigandi anglez ka shënuar golin e pestë në ndeshje kundër skuadrës portugeze. Liverpooli e ka thelluar rezultatin në 5:1 kundër…