​“Vrasje në tentativë”, policia arreston dy të dyshuar për të shtënat në Komoran

Policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj për të shtënat në Komoran. KosovaPress raportoi gjatë së premtes për të shtënat…

​Sulmi me armë ndaj policisë në veri, flasin banorët

Një njësi patrulluese e Policisë së Kosovës është sulmuar sërish mëngjesin e sotëm me armë zjarri derisa automjeti i tyre…

​Treni godet veturën në Llabjan të Pejës, lëndohet një person

Një aksident ka ndodhur në fshatin Llabjan të Pejës ku treni ka goditur veturën dhe ëpr pasojë një person është…

​Policia në aksion, 6 të arrestuar nga kontrollet në 57 qendra masazhi

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në bashkëpunim me inspektorë të MTI-së dhe me ATK-në përgjatë dy ditëve…