Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Aksident trafiku në Drenas, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksident trafiku në rrugën Drenas Komoran. Këtë lajm e ka bërë të…

Raporton djalin e vet në Polici, përdorte substanca narkotike dhe i shkaktonte probleme

Një person ka raportuar se ka problem me djalin e tij i cili dyshon se përdor substanca narkotike dhe për…

​Përleshje me armë zjarri në “Rrugën B”, plagosen dy persona

Lajmin për KosovaPress, e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka thënë se gjuajtja me…

Ndalohen 5 persona për rrëmbim, në mesin e tyre 2 zyrtarë policorë

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka ndaluar pesë persona, tani të pandehurit V.K., B.N.,…

IPK arreston një kapiten policor të dyshuar për fajde

Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht Departamenti i Hetimeve, njofton se ka arrestuar sot në orët e pasdites një zyrtar policor…

Policia: Procesi zgjedhor i qetë dhe pa incidente serioze

Policia e Kosovës (PK), realizoi me sukses planin operativ për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, që kishte për qëllim ofrimin e…

Një prizrenas shoqërohet në polici për fotografim të votës

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka konfirmuar për KosovaPress se është hapur një rast në një qendër të…

​Arrestohet turku në Pejë, deklaroi rrejshëm se iu vodhën 1000 euro

Një 36-vjeçar me shtetësi turke me inicialet D.E., i cili në fund të muajit të kaluar kishte deklaruar në polici…

Një i vrarë dhe dy të plagosur në Mitrovicë

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur gjatë një përleshje me armë zjarri në qytetin e Mitrovicës.…

Deklaron në rrjetet sociale që shet votën sipas marrëveshjes, arrestohet nga Policia

Në orët e mbrëmjes së datës 12 shkurt 2021, hetuesit policor në kuadër të Stacionit Policor në Skenderaj, kanë identifikuar…
error: