Sigurimit të Spitalit të Gjakovës ia morën qaforen e arit në vlerë 1800 euro, ia thyen edhe Iphonen

Në orët e para të ditës ë mërkurë, një punëtor i sigurimit të Spitalit të Gjakovës është sulmuar nga tre…

Zjarri në Sllatinë, policia ndalon një person

Policia e Kosovës ka ndaluar sot një person pas marrjes së informacioneve se në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë,…

Policia e Kosovës: Fajtorët për zjarret do të përballen me drejtësinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka nisur hetimet pas shpërthimit të zjarreve në disa lokacione në vendin…

Rrahje në mes fermave në Prishtinë, arrestohet shtetasja e Shqipërisë

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar dje pasdite në Prishtinë, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër…

Vozitje nëpër trotuar, gjobitet shoferi

Stacioni policor në Ferizaj ka marrë veprimet e duhura policore dhe ka arritur të identifikojë personin i cili me automjetin…

Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident trafiku në Malishevë

Një person ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku që ka ndodhur mëngjesin e së dielës në aksin rrugor Malishevë-Arllat,…

Dëmtoi pronën publike dhe e shfaqi videon në ‘’Tik Tok’’, arrestohet nga Policia

Stacioni policor në Ferizaj, nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, mbrëmë ka pranuar informacione se një qytetar, i ka…

Rrahje masive në Obiliq, arrestohen 6 persona

Gjashtë persona janë arrestuar në Obiliq pasi janë përfshirë në një rrahje. Të gjithë kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa është…

Sulmohet në vendin e punës një zjarrfikës në Prizren

Në fshatin Gjonaj në Prizren është sulmuar në vendin e tij të punës një zjarrfikës, ndërsa është demoluar edhe nënstacioni…

​Shkel rregullat e trafikut, gjobitet ngasësi i pakujdesshëm

Policia e Kosovës ka gjobitur një ngasës automjeti me 150 euro, pasi ka shkelur rregullat e trafikut. Rasti ka ndodhur…
error: