E bujshme, PSG gjen zëvendësuesin e Pochettinos

Gjiganti francez Paris Saint-Germain është duke konsideruar që të bëjë një lëvizje për trajnerin Jose Mourinho, raporton “The Telegraph”. Krerët…

Gjiganti evropian pritet ta shkarkojë menjëherë trajnerin

Paris Saint-Germain thuhet se po përgatitet të shkarkojë menjëherë Mauricio Pochettinon nga detyra e tij si trajner i kësaj skuadre.…

Pa Neymar e Messi kundër Angers, Pochettino flet për ndeshjen vendimtare të titullit në Francë

Ylli argjentinas Lionel Messi do të mungojë në ndeshjen e radhës së Paris Saint-Germain, ku ky i fundit do të…

Mauricio Pochettino mund të shkarkohet nga PSG

Humbja nga Real Madridi dhe rrjedhimisht përjashtimi nga Liga e Kampionëve mund t’i kushtojë me humbjen e vendit të punës…

Pësoi tronditje nga Reali, Pochettino flet për të ardhmen e tij dhe të Mbappes

Humbja nga Real Madridi me rezultat 3-1 dhe rrjedhimisht edhe eliminimi nga Liga e Kampionëve natyrisht se e kanë tronditur…

Pochettino: Pyeteni Mbappen për të ardhmen e tij

Trajneri i Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino, ka kërkuar që ta pyesin Kylian Mbappen për të ardhmen e tij në klub.…

Leonardo: Pochettino nuk ka kërkuar të largohet nga PSG

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain Leonardo ka thënë që Mauricio Pochettino nuk ka kërkuar kurrë të largohet nga gjigandi francez,…

​Pochettino zbulon listën me të cilën do t’i dal kundër Real Madridit

Me fillim nga ora 21:00 sonte në stadiumin “Parku i Princave” në Francë do të ballafaqohen Paris-Saint-Germain dhe Real Madridi.…

Kupa e Francës/Eliminohet PSG, ja fjalët e Pochettinos

Trajneri Mauricio Pochettino nuk ishte i kënaqur me eliminimin e Paris Saint-Germain në Kupën e Francës. Kampioni aktual i kësaj…

A do të luajë Neymar kundër Real Madridit? Përgjigjet Pochettino

Ndërsa përballja e ardhshme e Paris Saint-Germain në raundin e 1/16-të të Ligës së Kampionëve me Real Madridin është vetëm…