Barcelona në epërsi kundër Plzen, shënon Alonso – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes skuadrës së Plzen dhe Barcelonës, ku kjo e fundit e ka gjetur golin…

Interi shkelë Plzenin, eliminon Barçën dhe kualifikohet tutje në Champions

Me triumfin ndaj Viktoria Plzenit në “Giuseppe Meazza”, Interi edhe zyrtarisht ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të…

Ndryshon rezultati në ndeshjen Inter-Plzen

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjes e Ligës së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Viktoria Plzenit. Zikaltërit kanë kaluar në epërsi në…

Bayerni shkatërron Plzenin

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Bayerni Munich dhe Plzen, ku nikoqirët kanë arkëtuar pikët e plota nga ky takim.…

Pjesa e parë: Bayerni po e shkatërron Plzen

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Bayern Munichut dhe Plzen, ku nikoqirët hyjnë drejt zhveshtores në…

Formacionet zyrtare të Bayern Munich e Plzen

Sot me fillim nga ora 18:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Bayern Munichut dhe skuadrës së Plzen,…

Bie edhe goli i dytë mes Plzen e Interit – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen mes Plzen dhe Interit, ku ky i fundit si duket është…

Zhbllokohet rezultati mes Plzen e Inter, mysafirët në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Plzen dhe Inter, ku mysafirët e kanë gjetur golin të parët në stadiumin…

Interi synon me çdo kusht fitoren kundër Plzen, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes skuadrës së Plzen dhe gjigantit italian,…