Mbyllet pjesa e parë mes Ulpianës dhe Prishtinës, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Ulpianës dhe kampionit aktual Prishtinës, e vlefshme kjo për xhiron…

Liga e Evropës/Përfundon pjesa e parë mes Galatasaray dhe Marseille

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Galatasarayt dhe asaj të Marseille, ku momentalisht në avantazh gjendet…

Kosova-Polonia, ja rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Polonisë në kategorinë e femrave, ku…

Liverpooli mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Arsenalit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjes mes Liverpoolit dhe skuadrës së Arsenalit, ku pas 45’ minutave lojë rezultati është…

​Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Lazio e Juventus

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Olimpico” mes skuadrës së Lazios dhe Juventusit, ku pas 45’ minutave lojë të…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Prishtinës e Dukagjinit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Superligës së Kosovës mes Prishtinës dhe Dukagjinit, ku ende nuk është zhbllokuar…

Përfundon pjesa e parë mes Shqipërisë U19 dhe Serbisë

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Elbasan Arena” mes Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Serbisë në grupmoshat U19,…

Mbyllet pjesa e parë, Shqipëria në disavantazh të thellë kundër Anglisë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Kombëtares së Anglisë dhe asaj të Shqipërisë, ku pas 45’ minutave lojë “Kuq e…

Mbyllet pjesa e parë, Spanja në avantazh kundër Greqisë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Kombëtares së Greqisë dhe asaj të Spanjës, ku pas 45’ minutave lojë…

Barcelona mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Celta Vigos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Celta Vigos dhe Barcelonës, ku pas 45’ minutave lojë të zhvilluar skuadra…
error: